Projekt „Wolontariat wśród studentów UŚ” zakończony! | Koło Naukowe Polityków Społecznych

Projekt „Wolontariat wśród studentów UŚ” zakończony!

Koło Naukowe Polityków Społecznych w dniach 15 marca-16 kwietnia 2011r. realizowało projekt badawczy „Wolontariat wśród studentów UŚ na przykładzie Wydziału Nauk Społecznych”. Składał się on z dwóch części – badania ankietowego przeprowadzonego na 20% studentów I roku studiów stacjonarnych licencjackich i uzupełniających magisterskich wszystkich kierunków realizowanych w ramach WNS oraz wyjazdowego sympozjum w Cieszynie w dniach 14-16 kwietnia 2011r, w trakcie którego członkowie Koła wygłosili referaty i omówili uzyskane w toku badań dane. Pełne teksty referatów oraz wyniki badania już wkrótce ukażą się na naszej stronie.

Tymczasem zapraszamy do galerii, gdzie znajdziecie zdjęcia z seminarium w Cieszynie!